Spintires: Černobyl DLC – Recenze

Před 33 lety selhal v jaderné elektrárně v Černobylu na severní Ukrajině bezpečnostní test , který vedl ke zničení města Pripjať a přilehlých oblastí. Zpočátku byl zahájen evakuační plán a asi 116 000 lidí bylo evakuováno z města. Kromě toho armáda zapečetila 30 km oblasti kolem poškozeného místa. 

O pár let později, stalkers (průzkumníci) vyrazili se svými kamiony na cestu do uzavřené oblasti, s vidinou zisku z prodeje stromů. Pro ty z vás, kteří neví, zdravé borovice v té době byly kácené ve velkém a následně byly prodány po celé evropě.

Ve hře Spintires: Černobyl dostanete možnost tuto zonu objevovat, dále s DLC přichází zbrusu nové vozy, tj. B-157 a B-505, a dostanete se také za volant známemu Loggeru. Při cestě se však musíte vyhýbat zonám s vysokým zářením. S detekovaní těchto zamořených oblastní vám pomůže Geigerovo čítač pro kontrolu radioaktivity .

Koupí toho DLC získáte přístup ke strašidelnému a důkladnému zobrazení jaderné elektrárny, Pripyat, jezera Kupsta, radaru Duga a dokonce i Rudého lesa. Mezi další úkoly patří vyhledávání notoricky známého „drápu Černobylu“.

  • Můžete využít testovací areu v Černobylu a zkusit prací s přistrojem na testování vozidel. 
  • Dlouhý příběh krátký, očekávejte, že při stahování Spintirů získáte ruce s těmito klíčovými funkcemi:
  • Černobyl DLC: Mapa inspirovaná černobylem sestávající z realistických zobrazení památek, budov a silničních nepořádku.
  •  Zcela nová vozidla, tj. B-157 a B-505, plná přizpůsobitelných zvuků a dalších příloh. 
  • Oblasti naplněné zářením, které mohou poškodit vaše vozidlo. 
  • Měřič radiace Geiger-counter, který vám pomůže zůstat daleko od oblastí těžkých záření. 

BONUS: Důkazní základ založený na Černobylu a zařízení pro testování vozidel

Hodnocení: 7/10

Recenzoval: Onifus

Platforma: PC

Hra je dostupná na platformě

Děkuji za poskytnutí hry firmě Comgad

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *