MXGP 2019 – Recenze

Motocross hry jsou buď hitem, nebo totálním propadákem. Nově vydané MXGP 2019 mě ale přesvědčilo, že tento titul určitě propadák není.

Pokud znáte sérii her MXGP, tak víte, že je to franšíza, která si klade za cíl dostát realismu opravdového závodu, a přenést to na hráče. Při porovnání vývoje od první verze k této,došlo k velkým změnám a vylepšení, včetně úžasných nových funkcí a uživatelsky přívětivého rozhraní

Nabídka hry a navigace byla přepracována s tématem mladistvých značek spojených s docela epickou zvukovou stopou. Už mě ani nepřekvapuje možnost přizpůsobit si svého jezdce, jeho jméno,číslo a vaší motorku. A poté si jen zvolíte team nebo sponzora pod kterým chcete jezdit, a je to.

Jakmile vše dokončíte, dostanete se do svého prvního závodu pro kariérní režim. Hra vypadá mnohem rychleji a plynuleji. Realistickým způsobem se trať během závodu odtrhne a vytvoří nové linie, a tím dokáže pozměnit průběh hry a učiní závod mnohem zajímavější. Pokud již znáte a máte alespoň základní představu o každé zatáčce, dokážete předvídat a měnit jízdní vlastnosti vaší motorky, a tím se vyhnout nechtěnému opuštění trati či bouračce. Pokud ne, bude to chvíli trvat, než zdokonalíte průjezd prudkými zatáčkami, odolat sevření od protivníků nebo jednoduše projíždět prudké zatáčky smykem, aby se váš čas kola zlepšil.

Máte možnost zúčastnit se série MXGP, kde se vžijete do světa profesionálního jezdce a závodíte jako oficiální jezdec, na oficiálních motorkách v zástupu týmů MXGP a MX2.

Soutěžte v oficiálním seznamu 2019 a na současných závodních tratích. Dynamické režimy změny počasí během závodu zvyšují realitu. Může se stát že na začátku závodu bude zataženo a v průběhu může začít pršet, a to ovlivní trať, a možná i váš konečný čas.

Track Editor je přehledný a uživatelsky přívětivý. Snadné použití a správa vaší mapy, možnost otestovat ji a nahrát online, aby ji mohl otestovat i zbytek světa. Hráči si mohou vybrat ze čtyř různých prostředí pro nastavení layoutu. Každý layout má rozdílné funkce; Džungle, pláž, les a poušť. Svého kamaráda můžete vyzvat klidně na své mapě, a druhé kolo dokončit na mapě, kterou si vybere on. Dokonce máte možnost závodit proti nejrychlejšímu času vašeho kamaráda, který se ve hře projeví jako neviditelný jezdec. A hned máte o zábavu postaráno.

Hra dále obsahuje mod Playgroun, kde se jako jezdec ocitnete v otevřeném světě plném skoků a překážek. Svět není extra veliký, což beru jako velké zklamaní. Při průjezdu mapou se můžete zúčastnit menších eventů, které zlepší vaše jezdecké schopnosti. Nebo si zde můžete vytvořit vaší zavodní trať, kde se utkáte s vaším kamarádem.

MXGP 2019 je hra, nad kterou jsem ze začátku zlomil hůl. Nicméně poté, co jsem s tím strávil nějaký čas a zvykl si na mechaniku, začal jsem si uvědomovat, jak dobře to vlastně je. A když přehlednu těch pár chybiček. Tak jsem s titulem spokojen

Hodnocení : 7/10

Platforma: PC

Recenzoval: Onifus

Hra je dostupná na platformě

Děkuji za poskytnutí hry firmě Comgad

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *