Zrušeny tři rozšiřující epizody Final Fantasy XV, Multiplayer Comrades vyjde samostatně

Na letošní akci PAX East oznámil vydavatel Square Enix čtyři velká rozšíření pro jejich poslední díl série Final Fantasy. Jednotlivé epizody nesoucí název Ardyn, Aranea, Luna a Noctis mohli potěšit všechny fanoušky Final Fantasy XV, ale nakonec se tomu tak nestane. Dnes totiž vydavatel Square Enix oznámil, že tři z těchto čtyř epizod se ruší. Vyjde pouze Epizoda Ardyn jejíž vývoj je již v posledních fázích.

Důvodem zrušení zbylých rozšíření je údajně v reorganizaci vývojářského týmu, kdy většina z nich přechází pod jiný tým, aby pracovali na zcela nové herní značce, kterou Square Enix dozajista představí v následujících letech. I tak je to ale velká škoda, jelikož samotné Final Fantasy XV bylo velmi dobře hodnocené a fanoušci série, jej prochází prakticky doteď. Nehledě na to, že poměrně pravidelné updaty dodávají do hry řadu nových věcí. Pokud jste Final Fantasy XV nehráli, tak si jej můžete pořídit například na Kuma.cz

Druhá zpráva se týká multiplayerové části Comrades, která vyšla jako rozšíření pro původní verzi Final Fantasy XV. Multiplayer se stal natolik populárním, že se Square Enix rozhodli tuto část vytvořit jako samostatně hratelný titul, který bude od původního Final Fantasy XV oddělen a to tak, že doslova. Tato část bude od původního FFXV odebrána a ti, kteří mají rozšíření Comrades zaplaceno, co by jeho součástí, si budou moci stand-alone Final Fantasy XV: Multiplayer Comrades stáhnout zcela zdarma. Pro všechny ostatní vyjde tato novinka samostatně 12. prosince a to pro všechny platformy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *