Závěr nové trilogie Assassins Creed v Japonsku?

Již jsme se dozvěděli, že nově nastartovaná série Assassins Creed je trilogií. V prvním díle jsme se podívali na počátek Assassínského bratrstva v Assassins Creed Origins. Začátkem letošního října se podíváme ještě před tento děj a chopíme se role spartského bojovníka Alexiose, nebo bojovnice Kassandry, v druhém díle této trilogie Assassins Creed Odyssey. A o čem by mohl být tedy závěr této trilogie?

Zajímavého zjištění se dopídili fanoušci této série. V posledním díle Desmondovi ságy, tedy Assassins Creed 3, se objevily v poslední cut-scéně tři pro nás velmi zajímavé symboly. První symbol je Hórovo oko, což jasně odkazuje na Egypt, druhý symbol Omegy je spojován s řeckou Spartou, což je nyní realitou v podobě zmíněného Oddyssey, a třetí díl je tím nejzajímavějším je to japonský symbol brány Torii. Bude se tedy závěr nové trilogie Assassins Creed nakonec konečně odehrávat v Japonsku?

Zajímavá otázka, ale na odpověď si budeme muset ještě nějaký ten rok počkat. Každopádně zobrazená posloupnost symbolů zatím sedí. A byť vývojáři mohli kdysi tvrdit, že toto období neplánují, tak je zjevné, že už ve třetím díle si s myšlenkami na zajímavá období pohrávali. Jedno je jisté. Fanoušci po Japonském díle volají již roky, tak proč jim konečně nedat, to co chtějí! Jste taky pro to, aby posloupnost symbolů byla realitou a my se tak dočkali konečně dílu v Japonsku?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *