World of Warcraft Classic během léta 2019

Ještě jednou jsme tu se zprávou z BlizzConu. Ta se bude tentokrát týkat opět světa Warcraft a to tedy doslova. Řeč je pochopitelně o World of Warcraft, který je v rámci velkých MMO stále tím nejoblíbenějším, byť nějaké ty odlivy hráčů tento titul, který v rámci svého života dostal již šest velkých rozšíření a nové je dozajista ve výrobě, měl. Najde se tu ale řada hráčů, které WoWko zavrhli právě kvůli novým expanzím a chtěli zpět onu původní verzi.

V tomto směru se jim Blizzard rozhodl vyjít vstříc a loni oznámil World of Warcraft Classic. Ten bude obsahovat původní obsah i s jeho limity, tedy maximální úroveň bude snížena na původní level 60 a také budeme muset zapomenout na upgradované systémy různých tříd, schopností a talentů. Vše bude opět vráceno na svůj počátek. Avšak hra nebude úplně 1:1, byť ta možnost tu bude, ale grafické zpracování bude v Classic verzi trochu pozměněno a vylepšeno. Blizzard si zkrátka myslí, že ne všem by se původní assety v této době mohli líbit. Nicméně jak jsem psal, možnost spustit hru v původních asketech zde bude stále. World of Warcraft Classic se pak všichni milovníci originálu dočkají v průběhu léta 2019. Nechybí tu ani nový trailer pro tuto edici.

2 thoughts on “World of Warcraft Classic během léta 2019”

    1. To se zatím bohužel neví, ale snad budou i vlídnější ke starším sestavám :), vzhledem k tomu, že budou obsahovat i starší assety 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *