Uniklo pár detailů o Star Wars Jedi: Fallen Order

Nový titul studia Respawn Entertainment, který stojí zatím za dvou dílnou sérii Titanfall, z universa Star Wars zřejmě vyhlíží spousta fanoušků vesmíru vytvořeného Georgem Lucasem. Poslední singleplayerový titul vyšel v roce 2010, ale žádného velkého přijetí se nedočkal. Všechny pak pochopitelně zasáhla zpráva o zrušeném Star Wars 1313, jehož jádro mělo být využito pro projekt od EA vedený Amy Hennig s Visceral Games, ale i z toho sešlo a celý koncept hry byl předán ke kompletnímu předělání. Osud Visceral Games již všichni známe. Proto se teď veškeré naděje na pořádný singleplayerový titul upínají v tuto chvíli právě k Respawnu.

Studio během letošní E3 toho o hře moc neprozradilo, až na samotný název. Ten zní Star Wars Jedi: Fallen Order a nyní na redditu uniklo několik informací z prezentace za zavřenými dveřmi. Předně to vypadá, že nového kousku bychom se měli dočkat už během listopadu 2019. Příběh hry, v němž budeme sledovat osud bývalého padawana jménem Cal, bude zasazen pět let po událostech z filmové Epizody III. Pomsta Sithů. Cal je jedním z mála přeživších, kteří přežili Imperátorovu čistku Jediů během Rozkazu 66. Jeho novým mistrem se stane Ceres, jíž bude spojovat minulost s Inkvizitory, tedy vrchními agenty Sithů. Více informací však v tuto chvíli nemáme, ale snad se jich dočkáme v blízké době. Každopádně zatím to nezní vůbec špatně a osobně jsem zvědav s jak komplexním příběhem a hratelností studio Respawn v jejich nové Star Wars hře přijde.

Výňatek z filmu Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith z jehož událostí bude SW Jedi: Fallen Order dle úniků čerpat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *