Ubisoft E3 2019

Hned ze začátku musím říct, že se mi celkově líbila atmosféra celé této konference. Jednotlivé představení her bylo podáno v humoru. A to mě na tom strašně moc bavilo. Doufám že jste koukali s námi.

Watch Dogs: London

Takže naše spekulace se potvrdila, a v novém díle Watch Dogs navštívíme futuristický Londýn po Brexitu. Nový hratelný koncept, který bude spočívat v tom, že si budete moci zahrát za jakoukoliv postavu, kterou ve světě potkáte. V závislosti koho potkáte, a za koho se rozhodnete hrát, se vám také mění příběh hry.

Hra vychází 6. března příštího roku 

Rainbow Six Siege: Quarantine

Nová operace s podtitulem Quarantine bude pro tři hráče. Vaším úkolem bude postavit se lidem, které napadl parazit z vesmíru. Dále byla oznámená nová expanze.

Roller Champions

Roller Champions je hra, která mě podle traileru přišla strašně lákavá a zábavná. Jedná se o sportovní multiplayerovou hru, kde proti sobě stojí 3 hráči na každé straně. Hru už si můžete v předběžném přístupu vyzkoušet. Prvních pár zápasu je zábava, ale po 4. zápase s každým dalším hra víc a víc nudila. Uvidíme do budoucna, jak se posune.

Gods & Monsters

Hra je vizuálně dost podobná se Zeldou Breath of the Wild. Vizuálně hry se nesnaží vypadat realisticky, ale spíše pohádkově. Ale to neznamená že hra vypadá zle. Jak nám sám trailer ukázal. Budeme hrát za Fenixe, kterého úkol je navrátit božské síly, které odcizil Týfénen. Hra bude dosti propojená s řeckou mytologii. Věřím. Že se máme na co těšit.

Hra vychází 25.února příštího roku.   

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *