THQ Nordic a Feld Entertainment® vydávají Monster Jam Steel Titans

Monster Jam Steel Titans je první videohrou s Monster Jam® od uznávaného vývojáře terénních závodů Rainbow Studios a přináší všechny tahače, atlety, stadiony, kaskadérské kousky a úžasnou atmosféru, díky kterým je Monster Jam® tou největší značkou na poli terénních závodů. 

„Vývoj Monster Jam Steel Titans nám umožnil využít zkušenosti týmu Rainbow s terénními závody a posunout se mimo rámec MX vs ATV, takže jsme připravili zážitek, který zachycuje tu neuvěřitelnou šíři, sílu a vzrušení z Monster Jam!“ řekl Chris Gilbert, výkonný ředitel Rainbow Studios. „Fanoušci to podle nás pocítí jak v aréně, tak v našich obrovských otevřených světech.“

Monster Jam Steel Titans zavede fanoušky mimo stadiony a umožní jim zjistit, co musí zvládnout, aby mohli trénovat a posléze soutěžit jako jejich oblíbení skuteční profesionální atleti Monster Jam. Všechny tahače, atleti, kaskadérské kousky, stadiony a úžasná atmosféra v jedné hře! Hru Zdejší soutěže zahrnují režimy Stadium Racing, 2 Wheel Skill Challenges™, Freestyle, Waypoint Racing, Circuit Racing a Timed Destruction.

Hra je dostupná na platformách

M

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *