The Surge po dlouhé době dostalo nové rozšíření

Studio Deck 13 má nyní plné ruce práce s vývojem titulu The Surge 2, které nám už v několika parádních gameplay videích představilo. Autoři si však řekli, že přeci jen vydání tohoto titulu je ještě daleko, tak proč nezkrátit jejím fanouškům čekání. A tak po téměř roce se chystá vydání dalšího rozšíření do prvního dílu The Surge, které bylo recenzenty i hráči poměrně kladně přijato.

Tato nová IP byla silně inspirovaná, stejně jako předchozí hra autorů Lords of the Fallen, hrami od From Software. Dostali jsme tak opravdu velmi náročný titul se zajímavým level designem a zasazením, jenž mezi podobnými tituly vyčníval i pěkných vizuálním zpracováním. Krátce po vydání dostala hra rozšíření A Walk in the Park, kde jsme se z prostředí továrny dostali do zábavního parku a nyní jsme z nenadání dostali zcela nové rozšíření.

Nové velké DLC nese název The Good, The Bad, and The Augmented a je tématicky laděné do prostředí inspirovaného divokým západem. Toto prostředí je navrženo a vybudováno vědcem Dr. Rischbotorem, jemuž tak trochu ruplo v bedně. Ostatně posuďte sami ze startovního traileru níže. Pokud máte chuť na nějakou tu výzvu, pak si můžete The Surge pořídit například na Kuma.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *