The Crew 2 ukázalo, jak bude vypadat v průběhu prvního roku

Vydání druhého The Crew se kvapem blíží. V posledním víkendu byla navíc možnost si hru vyzkoušet v uzavřeném betatestu, tedy pokud jste měli to štěstí a byli vybráni, nebo jste si hru předobjednali. Beta ve mně nechala velice pozitivní pocity a já osobně se pokračování nemohu dočkat. Přeci jen jsem v první díle strávil moře času a hru projel křížem krážem několikrát a to hlavně díky unikátně postaveným tratím, které jsou v druhém díle ještě umocněny tím, že hra kromě vozidel nabízí i powerboaty a akrobatická letadla.

Ubisoft však nelení a už nám sdělil jaké má s The Crew 2 plány pro první rok jeho existence, tedy do doby, než se pravděpodobně dočkáme prvního velkého placeného rozšíření, jakým bylo v jedničce takové The Wild Run. Každopádně se každé tři měsíce setkáme s velkým updatem zdarma, který bude přidávat nové módy, disciplíny nebo funkce. Pokud si to spočítáte, tak zjistíte, že prvního velkého updatu se dočkáme již v září, ten už má i pojmenování, tedy Gator Rush, ten přinese novou exotickou disciplínu  Hovercraft. Dalších updatů bychom se měli dočkat v prosinci 2018, březnu 2019 a posledního pravděpodobně v červnu.

Pokud plánujete koupit Gold Edition, či případně Season Pass, tak získáte okamžitě přístup k vozidlům jako je Porsche 911 Turbo 3, Supermarine Spitfire MX IX a Ice Marine Bladerunner 3. Kromě toho získáte dřívější přístup k vozidlům, exkluzivní domy a dva obleky. Pokud i tak to nebude stačit, tak budete mít v herním obchodě na vše slevu 20%, což se také hodí.

The Crew 2 vychází již 29.6.2018 pro PC, Xbox One a Playstation 4. V případě, že toužíte po Gold Edition, tu byste měli mít v rukou o tři dny dříve, tedy 27.6.2018. Hru si můžete rezervovat na Kuma.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *