Sunset Overdrive na PC? Rating ESRB tomu nasvědčuje

Hra Sunset Overdrive vyšla na konzoli Xbox One co by její exkluzivita v roce 2014. Titul, který se nám svým způsobem pokoušel sdělit, že pití energy drinků vám jen nezkazí zuby a nezpůsobí nevratnou explozi srdce, ale promění vás na krve žíznivá monstra závislá na tomto cukrem napumpovaném moku. Samozřejmě to berte s nadhledem, to samé pochopitelně dělá i samotná hra, která v našich očích byla velmi příjemným překvapením, a užívali jsme si ji v každé minutě.

Vývojáři z Insomniac Games, jenž nedávno vydali výtečného Marvels Spider-Man, odvedli opravdu dobrou práci a dokázali na konzoli od Microsoftu dostat hru, které nikdo nevěřil, ale neuvěřitelně bavila. Hlavně finále hry nás naprosto dostalo. Nyní to vypadá, že by se tato hra mohla vedle Xbox One podívat i na PC s Windows 10. Naznačují to hned dvě ratingové organizace, korejská a americká ESRB. U první bychom to ještě brali s velkou rezervou, ale organizace ESRB už opravdu váhu má. Je tedy možné, že na blížící se akci XO18 v Mexico City, nám MS tuto hru skutečně představí pro PC s Windows 10.

My k tomu přidáváme i jednu spekulaci o tom, že pokud opravdu probíhají práce na PC Sunset Overdrive, je možné, že by hra konečně mohla dostat úpravu hry i pro Xbox One X, která byla původně oznámena, ale nakonec z ní sešlo. Nyní by byla ta pravá chvíle na nápravu, tento titul by si to opravdu zasloužil. Pokud jste hru nehráli, můžete si ji pro Xbox One koupit například na Kuma.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *