Starfield má problémy s vývojem

Herní vydavatel Bethesda má momentálně plné ruce práce s napravováním zpackaného vydání titulu Fallout 76, k němuž se posléze přidala ještě nemilá kauza se Sběratelskou edicí Power Armor. Ta se vedla s

tím, že taška, v níž byla zabalená ona ikonická helma Power Armoru, nebyla ze slibovaného látkového materiálu, ale z obyčejného slabého nylonu. Následnou kauzu nevylepšili ani reakce samotné Bethesdy na dotazy jejich zákazníků. Vše by dle všeho mělo být ale napraveno s tím, že do ledna 2019 musí hráči vlastnící tuto edici poslat žádost o zaslání náhrady v podobě oné skutečné látkové tašky, kterou nakonec Bethesda přeci jen nechá vyrobit. Tak trochu tonoucí se stébla chytá.

Fallout 76 ale není jediný momentální problém Bethesdy. Tím se, jak to vypadá, stává i jeden z next-gen projektů, které letos na E3 Bethesda oznámila. Ne nebojte, o The Elder Scrolls VI nejde. Trable má nové vesmírné příběhové rpg Starfield. Hra dle samotných vývojářů musela již dvakrát přepisovat scénář a problémy jsou v tuto chvíli i se samotným interním enginem Bethesdy, jenž už si zkrátka své odsloužil a není vůbec ideálním řešením pro vývoj nového next-gen projektu, kterým má Starfield být. Korunou toho všeho je i pomatené vedení a celkově špatný přístup k samotnému projektu. Vše nejspíše v závěru povede k tomu, že se Starfield od svého data vydání ještě o nějaký ten rok odchílí. Bethesda potřebuje rozhodně chytit nový dech, jelikož to s nimi v tuto chvíli jde od desíti k pěti.

Teaser z letošní E3 lákající na next-gen titul Starfield

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *