Rocksteady nejspíše chystají hru se Supermanem

Studio Rocksteady patří mezi ty, kteří dokázali, že herní komiksové adaptace mohou mít úspěch, ba dokonce mohou přinést vysoce kvalitní tituly s dechberoucím a dospělým příběhem, což dokázali se svou Batmanovskou trilogií Arkham. Od vydání posledního Batman Arkham Knight však nějaká ta doba již uběhla a mnozí z vás začali přemýšlet, co budou v Rocksteady dělat dál. Jisté bylo to, že další Batman to již nebude.

Nyní se jsme se díky anonymnímu zdroji z 4chanu dozvěděli, že by novým titulem od Rockteady mohl být herní Superman. Postava, kterou provází jakási aura neúspěchu a nikdy za celou herní historii, nevyšla dobrá hra se Supermanem. Rocksteady se to nejspíš rozhodli změnit. Titul by měl mít podtitul World’s Finest. Což je v DC universu označení týmu, do kterého patří jak Superman, tak i Batman. Je dost možné, že hra se bude odehrávat ve stejném universu jako série Arkham. Možná dojde i na tradiční konflikt mezi Batmanem a Supermanem. Jestli jste přečetli pár komiksů, pak víte, že ti dva se často svými metodami neshodují.

Zdroj se dále zmiňuje, že hlavním záporákem hry by měl být Brianiac, který se představil i v bojové hře od Nether Realm Injusitice 2. Hra by se nám údajně měla představit na letošní konferenci E3 a to pod záštitou Microsoftu. Že by byl herní Superman Xbox Exlusive a jakousi odpovědí na Sony a jeho Spidermana ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *