PUBG zavede hardware ban

Asi nikdo z nás nemá rád, když si jde zahrát svou oblíbenou multiplayerovou hru a na mapě se objeví někdo, kdo se vám pokusí váš zážitek ze hry narušovat a to hlavně tím, že cheatuje.  Může se jednat o to, že daný hráč všechny zabíjí na jednu ránu, či jeho kulky záhadně zatáčí kolem zdí, či jednoduše ho nemůžete zabít. Poslední zkušenost se mi stala několikrát během hraní titulů od DICE jako Battlefield 1 a Star Wars Battlefront 2. S touto sortou hráčů se však potýká i velice oblíbená Battle Royale hra PlayersUnknowns Battlegrounds.

Titul PUBG je často terčem podobných podvodníků, kteří zkrátka neumějí hráč čestně a PUBG Corp. k těmto lidem již řádně zasahovala. Účty takových to hráčů byly permanentně blokovány, ale co dál? Nikdo přeci nezabrání onomu hráči si hru pořídit znovu a vytvořit si nový účet, v němž bude ve svém běsnění pokračovat. Ale PUBG Corp. již mají řešení. Tím bude ban přímo na samotný hardware, který cheater používá. A přeci jen běžet pro nové PC už taková sranda není a to samé platí pro konzole. Tento systém se spustí s novou aktualizací anti-cheat programu, který však může u některých hráčů z počátku způsobovat nekompatibilitu, na což vývojáři ihned upozorňují, a tak první verze tohoto nového anti-cheatu půjde z počátku vypnout.

A co vy stále hrajete titul PlayerUnknowns Battlegrounds nebo jste již přešli k nějaké ke konkurenčních her, či už vás tento žánr her omrzel? Podělte se o své názory s námi. PlayerUnknowns Battleground můžete pro Xbox One pořídit například na Kuma.cz

3 thoughts on “PUBG zavede hardware ban”

  1. Dobrý den,

    Mám problém, když se hra aktualizovala, tak naběhla právě ta tabulka s a anti-cheat a já nevěděl co s tím, tak jsem to odkliknul a nechal zaškrnutý, druhý den jsem dostal zprávu, že jsem dostal ban a používám cheaty a nemůžu hrát, při tom jsem žádný cheaty nepoužíval, mám tu hru cca měsíc. Nevím co dál, abych se toho zbavil a mohl hrát, tak snad mi poradíte problém vyřešit, nevím kam jinam napsat.

    Děkuji za odpověď

    1. Já tu asi úplně neporadím 🙁 pokud je hra koupena na steamu, tak je nutné kontaktovat přímo je, případně úplně na přímo PUBG Corp.

    2. Tak co jsem zjistil, tak jsou banováni po novém patchi ti hráči, kteří mají grafickou kartu od AMD, jestli ji máte také, tak pak bude problém tam. Bohužel se prý PUBG Corp k tomu nevyjadřuje, ale je to jednoznačně chyba hry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *