Přihlaste se do česko-slovenského turnaje v SoulCalibur VI

Český herní distributor Cenega Czech, před chvíli oznámila, že ve spolupráci s Czech Arcade proběhne turnaj v bojové hře SoulCalibur VI, který bude cílit právě na fanoušky s České a Slovenské Republiky. Půjde o největší turnaj v historii této videoherní série v našem regionu a uskuteční se již 10. listopadu 2018 v Pražském Studiu Replay.

Podmínkou pro účast v tomto turnaji je, že musíte být starší 16 let a musíte mít trvalé bydliště na území České Republiky nebo Slovenska. Registrovat se do turnaje můžete nejpozději do 9.11.2018. titul bude hraný na platformě Playstation 4. Veškeré potřebné materiály, včetně registračního formuláře naleznete na stránkách SoulCalibur6.cz

Pro první tři čekají v turnaji hodnotné ceny v podobě prize money a dalších ceny, ale i na další registrované hráč bude čekat řada herních předmětů.

Ceny v umístěních jsou následující:

  • 1.místo: 3000 Kč, exkluzivní metalická soška Sophitia ze Sběratelské Edice, herní krabička s podpisem producenta hry, steelbook, hrací karty s herními motivy
  • 2.místo: 2000Kč, figurka Sophitia ze sběratelské edice, steelbook, plechová destička, hrací karty s herními motivy
  • 3.místo: 1000Kč, figurka Sophitia ze sběratelské edice, steelbook, plechová destička, hrací karty s herními motivy

Pokud chcete na turnaj potrénovat, tak si hru SoulCalibur VI můžete koupit například na Kuma.cz, případně se podívat jak hra dopadla v naší recenzi ZDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *