Oznámeno nové Diablo Immortal

Během léta jsme vás informovali o tom, že Blizzard Entertainment chystá hned několik titulů ze série Diablo. Prvním projektem byla Switch verze oblíbeného Diablo 3. Dále se tu objevili spekulace ohledně nového Diablo 4, které by mělo být zároveň MMO. No a nyní během BlizzConu nám Blizzard představil zcela nový počin z tohoto pekelného universa, jenž bude cílit na přenosná zařízení.

Nové mobilní Diablo Immortal bude situované do doby pěti let po zničení Worldstonu. K dispozici nám bude šestice různorodých hrdinů: Paladin, Čarodějka, Mnich, Nekromant, Lovce démonů a Barbar. Hra bude disponovat zcela novými abilitami, vytvořenými přesně na míru novému kousku ze světa Diablo. V našem putování navštívíme řadu nových lokací, pokoříme zástupy questů a hlavně se ponoříme do zcela nového příběhu. Ani tato mobilní hra nebude postrádat, v Diablo III, toliko oblíbený multiplayer, kdy se i společně s příteli budeme moci postavit nelítostným bossům.

Nebudeme si nic nalhávat, byť jde o mobilní hru, tak bych si tento kousek dokázal představit i na hlavních herních platformách, jelikož vypadá jednoduše skvěle. Blizzard Entertainment ukazuje, že hry a své světy mají zmáknuté na jedničku. Hra bude dostupná na podporovaných zařízeních se systémy iOS a Android.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *