Microsoft E3 2019

Minecraft Dungeons

Kooperatviní záležitost až pro 4 hráče, kteří spolu mohou hrát jak lokálně, tak online. Hra by měla být inspirována klasickými dungeon crawlery, jenž jsou zasazeni do světa Minecraftu.

Minecraft Dungeons vyjde na jaře 2020

The Outer Worlds

RPG titul od studio Microsoftu je tu. Dostanete možnost být zlý, ale i hodný, pokud se někdy dostanete do problému, budete se moct vykecat, a nebo také vystřílet. Tahle hra, bude spočívat opravdu jen na vás.

Hra vypadá jak velmi vydařené dítě Mass Effektu a BioShocku. Přesto ta hra působí unikátně, a dokáže vás navnadit na tohle dílo.

Hra vychazí 25. řijna

Ori and The Will of The Wisps

Trailer nám ukazuje opět nádherné grafické zpracování v doprovodu s nádherným soundtrackem. Lze v něm vidět bojový systém, který je zde znázorněn nejspíš ve formě boss fightu. Hra vypadá neuvěřitelně.

Hra vycházi 11. února

Elden Ring

Propojení spisovatele, který napsal sérii románů Píseň ledu a ohně, a studia FromSoftware, které stojí za hrama jako Dark Souls, Bloodborne nebo Sekyro. Tato hra by měla být dosud největší hrou od tohoto studia. Mělo by se jednat o fantasy akční RPG. Ze začátku by mělo být na výběr ze tří různých tříd(Lovec,valečník,kouzelník). Hra má obsahovat řadu prvků z Dark Souls, multiplayer, kooperaci i takzvané invaze. Podle zvolené třídy se liší průchod hrou.

Dying Light 2

Vy, jako hlavní postava této hry, která už tak musí přežívat v tomhle nemilosrdném světě, budete muset najít lék. Lék pro potlačení příznaků nákazy, a tím se zbavit nákazy, která ve vás sídlí. Hra by měla nabídnout nové zombie, skilly a navíc hra by se měla více přiblížit k žánru jako je RPG.

Blair Witch

Z hlediska příběhu hráči zavítají do roku 1999. Kde se v amerického státu Maryland ztratí malý chlapec někde v lese Black Hill. Hráči se dostanou do role Ellise, policisty s problematickou minulostí a vydávají se tohoto chlapce najít. Ale v les nebude tak mírumilovné místo jak policista čekal, a z hledaní se stane boj o přežití.

Hra vyhazí 30. srpna

Cyberpunk 2077

Nový trailer na Cyberpunk, kde se krom hromady akce ukáže i herec Keanu Reeves(John Wick). Každý nový obsah který ohledně této hry vychází, mně strašně motivuje k budoucí koupi. Hádám, že se máme určitě na co těšit.

Hra by měla vyjít 16. dubna 2020

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *