Lákají Bioware na oznámení nového Dragon Age?

Pokud máte rádi tituly studia Bioware stejně jako já, pak jistě také vyhlížíte datum 22.2.2018, kdy má vyjít jejich zcela nový počin s názvem Anthem, kde se pohodlně usadíme do jednoho ze čtyř typů obleku Javelin a vydáme se na zcela nové sci-fi výpravné dobrodružství, tentokrát s možností vše hrát v kooperaci až se třemi dalšími přáteli. Titul Anthem je však již na konci svého vývoje a není tak tajemstvím, že Bioware budou své zdroje přesouvat k dalším titulům.

I když se Bioware nechali slyšet, že by se původní tým, jenž nyní stojí právě za Anthem, rád vrátil ke svému dítku v podobě série Mass Effect, kterou prvními třemi díly vystřelil na výslunní. Jenže v Bioware nejsou jen ti, kteří míří svými myslemi pouze mezi hvězdy, ale i do světa fantazie, do věku draků. Ano, toto studio stojí i za úspěšnou fantasy sérií Dragon Age a podle vyjádření Caseyho Hudsona na oficiálních stránkách se během prosince pravděpodobně dozvíme něco o novém přírůstku právě do této fantasy série. Je i možné, že případné Dragon Age IV by mohlo být jedním z deseti titulů oznámených během The Game Awards 2018.

Casey Hudson pak vysloveně přišel s následujícím výrokem. „Jestli nás sledujete na našem twitteru, pak jistě víte, že nějakou dobu děláme na několika projektech spojených s naší značkou Dragon Age. Pro nás jako Bioware jde o velmi důležitou značku a je pro nás radostí, že v ní můžeme pokračovat. Příští měsíc si přijďte pro nové informace“. Prosinec tedy bude pro Bioware měsícem opět ve znamení návratu do Dračího věku. Na více informací si ale musíme počkat do prosince, snad jen do jeho začátku na The Game Awards.

Launch trailer k doposud poslednímu vydanému dílu Dragon Age s podtitulem Inquisition

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *