Kingdom Come Deliverence a jejich collector edice

Vciť se do středověku

Realistické přestavení středověkého živote, kde krom obyčejného života na vesničce se občas setkáte i se samotnou válkou, a jejími následky. Mezilidské konflikty se občas jen tak objeví. Může to být například hospodská rvačka, kde stanete proti ožralému Vaškovy, který nesouhlasí s vaším názorem, nebo obléhaní hradu. To vše vás čeká ve hře Kingdom Come: Deliverance


Royal Sběratelská edice obsahuje:
Hru KCD Royal edition
Figurka Terezy 15 cm
Odznak s logem
Film na Blu-ray Making of
Soundtrack
Oboustranný plakát
Kusově velmi limitovaná edice 

KCD Royal Edition hry, kterou k této kolektorce dostanete obsahuje následující obsahPoklady minulosti – Poklady minulosti odemykají jedinečné mapy k pokladům a dodatečné zbroje pro Jindřicha.

Z popela – V roli novopečeného šafáře se hráč musí rozhodnout, které budovy se mají postavit jako první, jak přilákat nové lidi a jak vyřešit spory mezi občany. Bude také moct vzít na projížďku jednoho z nových koní, zahrát si kostky anebo si zajít do místní hospůdky – kterou zrovna nechal postavit.

Milostná dobrodružství Jana Ptáčka – Jindřichův přítel Jan Ptáček se zamiloval a potřebuje, aby mu Jindřich poradil, jak dobýt srdce krásné Karolíny. Celé se to ale zamotá víc, než by se dalo čekat.

Band of Bastards – V tomto rozšíření se hráč může přidat ke skupině žoldáků, které si Racek Kobyla najme, aby bránili jeho území. Jeho úkolem bude nejen žoldákům pomoct, ale také je pořádně postavit do latě.

A Woman’s Lot – Čtvrté a největší DLC, ve kterém vystupuje jako hratelná postava Jindřichova blízká kamarádka Tereza. Dále je přidán i pes jako pet

Kolektorku lze zakoupit od 20.6 ve 12:00 na E-shopu Kuma.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *