Just Cause 4 se připomíná příběhovým trailerem

Začátkem letošního prosince se pustíme s Ricem Rodrigezem osvobodit další tropický ostrov ovládaný zlotřilou milicí. Square Enix rozhodně myslí na to, aby jejich nadcházející novinka byla vidět a tak nás pravidelně zásobují novými trailery z právě chystaného Just Cause 4. Dnes tomu není jinak. Přeci jen do vydání této hry zbývají necelé dvě měsíce a nějaká ta mediání masáž je nutná.

Nový trailer na Just Cause 4 se zaměřuje na příběhové pozadí, i když všichni víme, že o příběhu tato série nikdy nebyla, byť s Ricovými gagy jsme rozvibrovali bránice nejednou a to obzvláště s třetím dílem, který však hodně trpěl technickou stránkou, konkrétněji velmi slabým frameratem. Pevně doufám, že z této chyby se vývojáři z Avalanche poučí a hra poběží jak má, obzvláště když letos běží na jejich vlastním Apex Enginu.

Příběh čtvrtého dílu nás zavede na bouře a tornáda trpící ostrov Solis poblíž Jižní Ameriky. Rico se tentokrát střetne s vojenskou organizací Black Hand vedené drsnou a nebezpečnou Gabrielle, která pro Rica není úplnou neznámou. Jenže nic není tentokrát tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Dokáže Rico nahlédnout pod závoj konspirace? Just Cause 4 vyjde již 4.12.2018 na Xbox One, PS4 a PC. Hru si můžete rezervovat například na Kuma.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *