Gameplay ze hry The Outer Worlds

Nový díl od studia Obsidianu by měl být duchovním nástupcem hry Fallout New Vegas. Hra by se měla nést ve stejném stylu, jediné věc kvůli které by hra mohla klopýtnout je fakt, že tato hra bude pro vývojáře jejich první dílo, které bude celé v Sci-fi stylu.

Příběh hry by se měl odehrávat v kolonii, která je ovládaná zlou korporací. Vaše postava je probuzená šíleným vědcem z Kryospánku, za úkolem pomoci ostatním kolonistům. A je pouze na vás jestli mu pomůžete, nebo se proti němu postavíte.

Charakter postavy taky není předem určen. Můžete být třeba hrdinou, zlosynem, a nebo pokud se rozhodnete v dialozích vybírat ty nejvíc stupidní odpovědi, klidně i idiotem.

Ve hře se také nachází flaws. Mělo by se jednat o získané chyby ve vás. Uvedeme si to napříkladu: Stane se vám, že vás párkrát zabije robot. To ve vaší postavě vyvolá strach, který zapříčiní to, že dostanete “robofobii”. Takhle napsané se to zdá super, ale jak to ve finále bude vypadat, a jak moc to bude ovlivňovat hru, to se ještě dozvíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *