E3 2019 Bethesda

Vybral jsem pro vás to nejlepší, z celé konference Bethesdy na letošní E3. Většina konference spočívala v rozebíraní obsahu pro tituly, které již vyšli. The Elders Scrolls Blade bylo oznámeno na platformu Switch. Měli by jsme se jí dočkat již tento podzim. Fallout 76 by měl dostat veliké rozšíření s příběhovou kampaní, Battleroyal módem a spousta nového vybavení . Dále se máme těšit na rozšíření do her TES Online a Rage 2.


Ghostwire Tokyo

Od tvůrců The Evil Within byla představena hra Ghostwire Tokyo, ve které bude vaším hlavním úkolem vypořádat se s paranormálními jevy v hlavním města Japonska.

Deathloop

Tentokrát tu máme hru od tvůrců série Dishonored. Příběh této hry by se měl točit kolem časového paradoxu, ve kterém jsou uvězněni dvě hlavní postavy, a to Julianna “Jules” a Colt “The Captain”. Oba jsou assassíní, kteří mají za úkol zabít toho druhého. Důvod jejich úkolu je jednoduchý. Oba pohlížejí na problém časového paradoxu jinak. Julianna je spokojený s tím, jak nynější situace probíhá, zatím co Colt ví, že tahle smyčka mu nedodává svobodu, ale bere to jako své vězení.

DOOM Ethernal

Doom se po třech letech opět vrací na naše obrazovky ve své plné síle. Hra bude obsahovat krom singleplayeru také nový multiplayer. Ohledně singleplayeru víme, že bojovat nebudeme pouze na zemi, ale také napříč dimenzemi. Do hry by se také měli vrátit známý nepřátelé, přibýt nový. Aby si se novým výzvám zvládl postavit, do hry budou přidány nové zbraně společně s schopnostma

DOOM Ethernal BATTLEMODE

Akce, kde se proti sobě postaví tři Hrači, kdy jeden hráč je Slayer, a další dva jsou démoni. Cíl je jednoduchý, zlikvidovat toho druhého, a to za pomocí skillu za Slayera, a rozvržení strategie za démony. Bojovat se bude během tří po sobě jdoucích kol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *