Disk v krabicové verzi Call of Duty Black Ops 4 je zbytečný

Vydání nejnovějšího dílu série Call of Duty s podtitulem Black Ops 4 je již opravdu za dveřmi. S tímto faktem se na svět dostávají i další informace, které nejspíše řadu hráčů nepotěší. V první řadě je nutné uvést, že titul Call of Duty Black Ops 4 si bez Day One patche vůbec nezahrajete, což by samo o sobě nebyl vůbec žádný problém. Klíč k onomu problému je však v samotném patchi.

Day One patch pro poslední díl Call of Duty bude totiž enormně velký. Půjde o 50GB, které budete muset stáhnout pro to, abyste si hru zahráli nehledě na fakt, že podle Activision si připravte 120GB místa na disku, jelikož k instalovaným souborům potřebujete ještě oněch 50GB někam stáhnout než se nainstalují. A nyní vidíte onen zásadní problém, patch totiž kompletně přepisuje hru jako takovou. Pokud si tedy koupíte krabicovou verzi s tím, že si tím urychlíte instalaci, tak jste bohužel na omylu. Hru si tak jako tak v podstatě musíte stáhnout. Také vám v hlavě cirkuluje otázka: Proč si tedy vůbec kupovat krabicovou verzi?

Odpověď je vlastně jednoduchá. Kvůli pocitu, že něco opravdu držíte a můžete si hru přidat do své sbírky na poličce a také možná hru tímto způsobem pořídíte levněji. Z praktického hlediska je však opravdu naprosto zbytečná. Jestliže patříte mezi ony sběratele krabiček, pak si hru můžete pořídit například na Kuma.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *