Crossout nově nabízí beta verzi příběhové kampaně

Herní studio Gaijin Entertainment se během své existence postaralo již o celou řadu titulů, kde mezi nimi je simulator vrtulníků Apache: Air Assault, jeden z dílů série IL-2 Sturmovik s podtitulem Birds of Prey, či titul X-Blades. Poslední dobou však studio žije hlavně z free-2-play mmo her. Mezi jejich nejslavnější současnou značku patří jednoznačně válečné mmo War Thunder a hned v jeho závěsu stojí jeho post-apokalyptická obdoba Crossout.

Právě Crossout se nyní pokusí trochu vymanit z okovů klasické mmo aréno akce a přinést po vzoru konkurenčního World of Tanks, do hry příběhovou kampaň. Ta je ve hře v současné době v podobě beta testu a nese název Adventure. Kde v roli bezejmenného přeživšího v Pustině budeme pátrat po vlastní minulosti a hledat spojence v této nehostinné krajině. Odměnou za hraní tohoto režimu pak mají být hráčům speciální Ozdobné nábojnice, které budou sloužit k výrobě unikátních zbraní či skinů pro vaše vozidla.

Nový režim Adventure půjde hrát jak čistě solo a to se všemi možnostmi takového hraní, včetně zapauzování hry, či uložení dané pozice, ale lze jej hrát také v režimu kooperace s jinými hráči. Celá příběhová kampaň je pak situována na mapu s názvem Blood Stones, která se honosí 16km čtverečními a nalezneme tu jak příběhové mise, tak i řadu vedlejších. Přístup k této části hry v betatestu budou mít všichni, kdo mají zakoupený balíček Wholesale Recall. Pokud však balíčkem nedisponujete můžete se pokusit do bety dostat i skrze oficiální stránky hry ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *