Co nás čeká na akci XO18?

Již v tuto sobotu se všichni fanoušci konzole Xbox One mohou těšit na obnovenou akci XO, která proběhne v Mexico City. Kolem této akce se objevil kruh zvěstí a rumorů, co by se tam mohlo a nemohlo objevit. Jenže nyní, čím je akce XO18 blíž a blíž, tak je třeba postupně oddělovat rumory od skutečnosti.

Hned prvním faktem je ten, že nová hra od druhého týmu Playground Games na akci přítomná nebude. Stále se tedy nedozvíme, jestli je ono velké připravované open-world rpg restartem série Fable. To ale neznamená, že by se akce obešla bez novinek. Microsoft se nechal slyšet, že se můžeme těšit na nová oznámení a to her, ať už z jejich vlastních studií, tak od těch third-party. Vedle toho se dočkáme i řady informací ohledně již vydaných titulů. Dozvíme se například, co nového nás čeká v rámci survival zombie akce State of Decay 2, či jaké novinky se dostanou do stále populárního PlayerUnknowns Battlegrounds. Své si odbudou i lidé z Eidos Motreál, kteří přiblíží nové rozšíření The Forge pro Shadow of the Tomb Raider.

Stále tu však v povědomí zůstává rumor ohledně nákupu studia Obsidian Entertaiment a jeho zařazení mezi Microsoft Studios. Tento nákup zatím stále nebyl potvrzen ani vyvrácen, ale pokud by se to opravdu někde mohlo rozseknout, tak právě 10.11.2018 na tomto eventu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *