2K představilo NBA 2K19 20th Anniversary Edition s LeBronem Jamesem

Včerejším dnem nám vydavatel 2K představil nový ročník oblíbené basketbalové hry NBA 2K. Kromě toho nám byla představena i speciální edice k 20. Výročí. NBA 2K19 20th Anniversary Edition na svém obale představí legendárního LeBrona Jamese. Ikonický obal zobrazuje Akronova oblíbeného syna s uměleckým složením slov přímo vybraných LeBronem. Každá fráze má pro Jamese zvláštní význam, včetně „Strive for Greatness“, „Driven“ a „Equality“.

 „Je mi ctí být vybrán na obal 20. výročí hry, kterou jsem hrál a miloval od chvíle, kdy jsem byl malým klukem“ řekl sám LeBron James.

Pokud jste fanouškem série NBA 2K a rozhodnete si tuto výroční edici pořídit, pak získáte exkluzivní témata a předměty do hry s LeBronem a také dřívější přístup do hry a budete tak moci začít hrát již 7. září.

„Letošní rok je pro nás velmi důležitý jelikož slavíme 30. výročí vývojářského týmu a zároveň 20. výročí samotné série NBA 2K, tudíž pro nás bylo velmi důležité si tento milník připomenout partnerstvím s nejslavnějším sportovcem této generace LeBronem Jamesem“ pověděl sám viceprezident marketingu pro NBA 2K, Alfie Brody.

Vedle této výjimečné edice bude pochopitelně dostupná i standardní edice, která vyjde 11. září 2018 a to na platformách PC, Xbox One, Playstation 4 a pochopitelně i na hybridní konzoli Nintendo Switch. Pro nedočkavce, bude i letos připraven zdarma NBA 2K19: The Prelude, který vám dá k dispozici režim MyCareer. Tato verze hry bude k dispozici od 31. srpna a to pouze na platformách Xbox One a Playstation 4.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *