Vychází Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition

České historické RPG Kingdom Come: Deliverance, kterého se prodaly už více dva miliony kusůse dočkalo čtvrtého rozšíření a takzvané královské edice, jež vycházíprávě v těchto dnech. Ta obsahuje základní hru v rozšířené verzi a také všechna dosud vydaná bezplatná i placená DLC. Majitelé Royal Edition navíc získají přístup k novému DLC, které nese název „A Woman’s Lot“.

Přehled obsahu Royal Edition:

–      Poklady minulosti

Poklady minulosti odemykají jedinečné mapy k pokladům a dodatečné herní zbroje pro Jindřicha.

–      Z popela

V roli novopečeného šafáře se hráči musí rozhodnout, které budovy se mají postavit jako první, jak chtějí přilákat nové lidi a jak vyřešit spory mezi občany. Úděl šafáře je bezesporu těžký, ale i on si po celodenní dřině může užít trochu té zábavy. Může vzít na projížďku jednoho z nových koní, zahrát si kostky anebo prostě zajít do místní hospůdky – kterou zrovna nechal postavit. To je jen výběr z aktivit, které do hry přináší rozšíření Z popela.

–      Milostná dobrodružství Jana Ptáčka

V Milostných dobrodružstvích musí hráč pomoct svému příteli Janu Ptáčkovi. Jan se zamiloval a potřebuje, aby mu Jindřich poradil, jak dobýt srdce krásné Karolíny. Celé se to ale zamotá víc, než by se čekalo. Ztracený rodinný klenot, kouzelný elixír lásky a ta nejromantičtější báseň všech dob – to vše slibuje spoustu hodin nové zábavy ve hřeKingdom Come: Deliverance.

–      Band of Bastards

V tomto rozšíření se hráč může přidat ke skupině žoldáků, kteří stráží cesty. Spolu se ocitají v síti staré a velmi dobře živené nenávisti mezi Rackem Kobylou a další šlechtickou rodinou a nakonec si je Racek najme, aby bránili jeho území. Hráči se přidají k této skupině potížistů, které vede nechvalně proslulý pan Kuno Baron z Rychvaldu – nejen aby jim pomohli, ale také aby je postavili do latě.

–      A Woman’s Lot 
Toto DLC přidává do hry dvě příběhové linie. V první vystupuje Jindřichova přítekyně Tereza, s níž hráči zavítají do Skalice a budou mít možnost prožít úvod hry z jiné perspektivy. V druhé linii bude pak Jindřich pomáhat Johance z kláštera se zaháněním nočních můr.

Dostupné na platformách

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *